Zagrebačka špica omiljeno je mjesto okupljanja vikendom dopodne, a osim šalice kave i čašice razgovora, mnogi uživaju i u promatranju uvijek zanimljivih i trendi modnih kombinacija

One najbolje, kao i svakog vikenda, zabilježio je Storyjev fotograf Robert Gašpert. 

Pozornost na špici privukla je i jedna plavokosa dama koja je centrom grada prošetala u jednostavnoj, ali elegantnoj kombinaciji kao stvorenoj za jesenske dane. 

Nosila je omiljeni modni klasik za prijelazno razdoblje, baloner u bež tonu, ali s modernim pomakom. Radi se o oversize baloneru koji podsjeća na minimalistički trench, ali uz moderne detalje- visoki okovratnik i dvorstruki donji dio.

38.jpg
Foto: Robert Gašpert

Uz njega je vidljiv još samo jedan dio outfita, a to su klasične crne čizme koje dosežu do sredine lista i odlično nadopunjavaju elegentni gornji dio s malo robusnijim tonom. Sve je zaokružila malom crnom torbicom koju je nosila u ruci, a oči je sakrila iza sunčanih naočala.

Što se još proteklog vikenda nosilo na špici, pogledajte u galeriji:

Špica, 11.10.2025., drugi dio Foto: Robert Gašpert

Špica, 11.10.2025.  Foto: Robert Gašpert