Ni značajan pad temperatura nije zaustavio omiljeni ritual mnogih Zagrepčana, kava i šetnja špicom subotom ujutro.

No špica nije samo mjesto za kavu i druženje, već i mala modna pista na kojoj uvijek možemo pronaći trendi modne kombinacije, a ovdje se redovito nađe i Storyjev fotograf Robert Gašpert koji uvijek nepogrešivo odabere one najbolje i tako nam donositjednu dozu modne inspiracije.

Ovaj put nam je za oko zapela influencerica Antonela Golobić koju smo već nekoliko puta vidjeli u fantastičnim outfitima na špici, a nije razočarala ni ove subote.

10.jpg
Foto: Robert Gašpert

Špicom je prošetala u elegantnom kompletu koji se sastoji od tamnoplavih dugih hlača i prsluka koji su i ove, ali i protekle godine, bili jedan od must have komada, a taj se trend nastavlja. Kombinaciju je upotpunila jednostavnim zlatnim nakitom i malom torbicom preko ramena.

Street style
Street style Foto: Robert Gašpert

Dobra vijest je da smo sličan komplet uspjeli pronaći po vrlo pristupačnim cijenama pa ako vas je inspirirao look ove dame, ovako nešto možete naći u Reservedu.

Prsluk s ukrasnim gumbima/ Reserved/ 17,99 EUR
Prsluk s ukrasnim gumbima/ Reserved/ 17,99 EUR Foto: Reserved

Prsluk s ukrasnim gumbima u mornarski plavoj boji pronašli smo po cijeni od 17,99 eura.

Plisirane hlače širokih nogavica/ Reserved/ 13,99 EUR
Plisirane hlače širokih nogavica/ Reserved/ 13,99 EUR Foto: Reserved

Odgovarajuće plisirane hlače širokih nogavica u istoj trgovini koštaju 13,99 eura, što znači da će vas cijeli komplet koštati 32 eura.

Što se još proteklog vikenda nosilo na špici, pogledajte u galeriji:

Špica, 11.10.2025.  Foto: Robert Gašpert

Špica, 11.10.2025., drugi dio Foto: Robert Gašpert