Sinoć je održano druženje u zagrebačkoj cafe galeriji Velvet u kojoj je glazbena diva Josipa Lisac u krugu prijatelja, suradnika i predstavnika medija obilježila 50 godina svoje glazbene karijere, 25 godina tradicionalnih koncerata u čast Karlu Matikošu te predstavila novi album Posve slobodna (suradnje i etno), vol.3 .
Njenu karijeru su obilježili brojni antologijski albumi koji su upisani zlatnim slovima u hrvatsko glazbeno nasljeđe i brojne suradnje i dueti s vrhunskim glazbenicima.
Ovogodišnji tradicionalni prosinački koncert u čast Karlu Metikošu održava se 10. i 14. prosinca u koncertnoj dvorani Vatroslav Lisinski.
Đurdja Tedeschi i Josipa Lisac
Osim predstojećih tradicionalnih koncerata u prosincu, Josipa je najavila i glazbenu suradnju s jednim od najvećih rock bandova, Hladnim Pivom.
Predstavljanje albuma ''Posve slobodna'' Josipe Lisac. Vedran Božić, Siniša Škarica, Josipa Lisac i Alfi Kabiljo
Luce i Josipa Lisac
Foto: Robert Gašpert
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.