Uvek nasmijana i dobro raspoložena Neda Ukraden svoje godine ponosno nosi. Iako se približava osmom desetljeću života, Neda izgleda bolje nego ikad. Priznaje da ne koristi nikakve posebne tretmane, a na liniji joj mogu pozavidjeti i mnogo mlađe žene. 'Ne koristim nikakav eliksir. Puno radim i to me održava vitalnom', izjavila je pjevačica za srpske medije.
Kako sama kaže, uvijek je ispunjena ljubavlju, ali zasad nema muškarca s kojim bi se pristala skrasiti. 'Ja uvijek imam bar dvojicu koji me hoće oženiti. Još nisam našla nekoga za koga bi rekla da je da je to, to', kazala je Neda te je dodala kako je prema svim muškarcima bila dobra. 'Ja sam svakom bila dobra vila. Ne znam kako to muškarci nisu shvatili. Ja fantastično živim. Hvala pojedincima što su me ponekad zaobišli', izjavila je Neda.
'Možda nije bio dobar trenutak da s nekim započnem zajednički život. Ja sam stalno leteća, u pokretu. Čovjek me ne može niti upoznati kako treba. Ja sam odabrala život koji je za mene fantastičan. Ovakav život mi daje dovoljno slobode, imam dovoljno ljubavi, bogatstva, širine', zaključila je. Na pitanje jesu li muškarci bili obeshrabreni zbog njezine popularnosti, odgovorila je kako je upravo to bio razlog mnogih njezinih prekida.
Autor: T.O.
Fotografije: Arhiva Story.hr