Teška industrija i Željko Bebek objavili su zajedničku pjesmu 'Jednom daje nam Bog' čiju glazbu potpisuje Vedad Hadžiavdić, tekst Blagica Ivanović, dok su za aranžman zaslužni Vedad Hadžiavdić i Igor Ivanović, glazbeni producent Igor Ivanović, a producent Ivica Propadalo.
- Već odavno me ništa tako nije veselilo kao ova pjesma i suradnja. Ona je rezultat dugogodišnjeg poznanstva i prijateljstva iz ranih Sarajevskih dana,s početka 70.-tih godina. Još iz vremena kada smo mi i Željko s Bijelim Dugmetom dijelili istu prostoriju - SEKCIJU C za probe, a vikendom pozornicu u Dancing dvorani Doma Mladih na Skenderiji...U ovoj pjesmi kao da čujem Željka upravo iz tog vremena.. Isto tako, pjesma mi zvuči pomalo retro-nostalgično, a ipak moderno i u duhu ovog vremena...- rekao je Ivica Propadalo.
Teška industrija objavila je novi album 'Selfie' koji će predstaviti na koncertu u zagrebačkoj Tvornici kulture 12. svibnja, a tada će im se na pozornici pridružiti i prijatelji glazbenici - Željko Bebek, Matija Dedić, Slavonia band, Nikša Bratoš i Igor Ivanović.
Foto: Promo
Video: YouTube
Ivica Propadalo: "Već odavno me ništa nije veselilo kao ova pjesma i suradnja"
Najčitanije
Najnovije
Silvija iz ‘Braka na prvu’ obrušila se na ministra Glavinu: ‘Zar pjesma vrijedi manje od utakmice?’
Srpski bogataš o glasinama da čeka dijete s Milicom Todorović: Ime mu se ranije vezivalo uz hrvatsku misicu
Miroslav Ilić ekskluzivno: ‘Prvi sam zapjevao u Zagrebu poslije rata, a s Mišom Kovačem me veže posebna priča…’