Nakon što su posljednji put zajedno viđeni u svibnju, na vjenčanju Pippe Midleton, James i Donna Air navodno su prekinuli po drugi puta. Iako su i Kate i Pippa u sretnom braku, njihov brat nema baš toliko sreće u ljubavi. 30-godišnji poduzetnik ponovno je prekinuo s dugogodišnjom djevojkom. Zajedno su se pojavili u javnosti posljednji put na vjenčanju njegove sestre Pippe koja je prekršila vlastito pravilo te je pozvala Donnu Air iako ona i James nisu bili u braku.
U to vrijeme izvor blizak paru izjavio je: 'Vrlo su bliski, a Donna je odlično prihvaćena od strane Jamesovih prijatelja i obitelji.' Iako su prošle godine prekinuli na nekoliko mjeseci, par se ubrzo pomirio. Prekid je Donni jako teško pao zbog čega je morala tjedan dana provesti na odmoru u Vivamayru, medicinskim toplicama u austrijskim Alpama, što je platila 1000 funti.
Nažalost, izgleda kako je sada uistinu došao kraj njihovoj četeverogodišnjoj vezi, a prijatelj para izjavio je kako su prekinuli prije nekog vremena, ali su uspjeli taj podatak zadržati za sebe. U studenom prošle godine, James je u jednom intevjuu otvorio srce i pričao o svojoj ljubav prema Donni i njezinoj 14-godišnjoj kćeri Freyi, koju Donna ima iz prethodne veze s Damianom Aspinallom.
'Jako volim Donnu, a Freya je važan dio nje, obje ih volim jednako', izjavio je James. Kada su ga upitali razmišlja li o vjenčanju rekao je: 'Ja se ne bojim braka, ali isto tako ne smatram da je on nužan. Ona me čini jako sretnim, a mislim da i ja nju činim sretnom. Želim imati djecu jednoga dana i imat ću ih, samo morate malo pričekati.' U isto je vrijeme i Donna rekla kako je spremna imati još djece iako nema zacrtan plan u životu.
Autor: T.O.
Fotografije: Getty