Ameriku je potreslo monstruozno ubojstvo koje je završilo na društvenim mrežama, javljaju strani mediji. Instagram zvijezdu u usponu, 17-godišnju Biancu Devins, ubio je njen tri godine stariji dečko nakon svađe, a stravičnu fotografiju njezina mrtvog tijela objavio je na svom Instagram profilu.
Prije ubojstva, 21-godišnji Brandon Andrew Clark bio je s Biancom na koncertu u Queensu, a svega nekoliko sati kasnije odlučio se na taj krvavi čin, s kojim se odmah pohvalio na Instagramu. Policija ga je na temelju objave uspjela pronaći u slijepoj ulici u gradu Utica, a navodno je i sebi prerezao grlo čim je ugledao policiju te je nekako i to uspio objaviti na Instagramu. Bianca je pronađena mrtva pored njegovog automobila, a Brandona su prevezli u bolnicu gdje je operiran.
Par se navodno upoznao preko aplikacije za upoznavanje, a u vezi su bili dva mjeseca. U nedjelju navečer su se posvađali, a policija vjeruje kako je Klark nakon toga skrenuo u slijepu ulicu gde je ubio Biancu. 'Žao mi je Bianca', napisao je uz fotografiju na kojoj se vidi njegova djevojka s prerezanim grlom. Fotografija se brzo proširila internetom i postala viralna no Instagram se požurio obrisati njegov profil. 'Bianca je bila talentirana umjetnica, voljena sestra, kći, rođakinja i prekrasna mlada djevojka koja nam je prerano oduzeta. Njen osmijeh uvijek nam je uveseljavao živote', napisala je njena obitelj u izjavi koju su poslali časopisu Rolling Stone. Bianca je upravo završila srednju školu i veselila se odlasku na fakultet na jesen.