Lana Lourdes Rupić, kći Gorana Višnjića, s ružama i krunom prošetala je centrom Zagreba. Nasmiješena od uha do uha, Lana je prolaznicama dijelila ruže povodom Dana žena.
Lana je u prosincu u Rovinju proglašena najljepšom Hrvaticom. Postala je Kraljica Hrvatske, a ispričala je da pobjedu nije očekivala jer su sve djevojke bile prekrasne. Tada je otkrila i u kakvom je odnosu s ocem Goranom.
'Nažalost nije mogao biti večeras jer ipak ima obaveze i život nas odvede u drugim smjerovima da smo nekad zauzeti, ali on je vrlo ponosan na mene! Koliko stignemo smo skupa!', ispričala je za In Magazin i ocu poslala poruku nakon što je osvojila titulu Kraljice Hrvatske: 'Da bude ponosan jer sam slična kao i on!'
Ponosna majka Mirela bodrila je svoju mezimicu iz publike i na Facebooku joj posvetila dirljivu objavu.
'Zahvalna uvijek Bogu od prvog trenutka kada mi je bila pod srcem pa do danas na uloženom trudu da je sve ono sa čim uljepšava ovaj svijet. Svaka je majka najponosnija na svoje dijete jer to je najveći blagoslov u životu, a gledajući moju kći vidim sebe u 'ogledalu'. Svakim otkucajem moga srca nastojala sam utkati u njezin život one prave ljudske vrijednosti i to ću činiti dok postojim.
Hvala predivnim ljudima u ovom spektaklu ljepote, radosti i predivne mladosti. Ispunili ste više od očekivanja i hvala vam na pruženoj prilici koju će moja kći pamtiti zauvijek i opravdati pruženo povjerenje da ispuni sva očekivanja nakon ove veličanstvene večeri. Lana moja, preponosna sam na to što jesi i na sve šta ćeš još postati u izgrađivanju svoga života u kojem sam uvijek tvoj čvrsti oslonac. Volim te do neba', istaknula je.