Poduzetnik Mate Rimac, čini se, ima novu djevojku. Sinoć je u zagrebačkom HNK-u održana koncert 'Glazbeni te zove!', kojim se obilježava 200. obljetnica Hrvatskog glazbenog zavoda te obilježavanje ulaska u zadnju godinu obnove HGZ-a. Događaj nije propustio ni Rimac, a društvo mu je pravila plavokosa ljepotica s kojom se držao za ruke.

Fotografije možete pogledati OVDJE.

Riječ je o Barbari Kotarski (28), mladoj hrvatskoj poduzetnici i manekenki iz Samobora koja živi i radi u Zagrebu, piše Jutarnji list.

Podsjetimo, sredinom 2024. u hrvatskim medijima odjeknula je vijest da se poduzetnik razveo od Katarine Lovrić nakon samo tri godine braka.

'Između Katarine i Mate Rimca nije bilo svađi. Rastali su se u miru prije nekoliko mjeseci. Ona se iselila iz zajedničkog doma i kupila stan na Trešnjevci. Razlog razvoda nije treća osoba. Jednostavno neslaganje karaktera i različiti pogledi na život. Katarina dolazi iz skromne radničke obitelji i nije navikla na Matin životni ritam, u kojem obitelj odlučuje o svemu', rekao je izvor za Slobodnu Dalmaciju.

Mate Rimac i Katarina Lovrić razveli su se 2024.
Mate Rimac i Katarina Lovrić Foto: Facebook

Nekoliko mjeseci kasnije pisalo se da Mate ima novu djevojku. Riječ je o Valentini Blažeković iz Donjeg Miholjca, koja se bavi marketingom.

Valentina Blažeković
Valentina Blažeković Foto: Linkedin

No ljubav nije dugo potrajala. Kako je Story tad ekskluzivno doznao od izvora bliskih Valentini, par je prekinuo.