Na izboru za Miss Grand International dogodio se trenutak koji je istodobno i komičan i neugodan. Predstavnica Paname, Isamar Herrera, počela je hodati po pozornici uvjerena da je ušla u finale, no ubrzo joj je postalo jasno da je došlo do zabune. Voditelj je zapravo prozvao Miss Paragvaja, a ne Miss Paname.

Miss
Foto: YouTube

Herrera to nije shvatila pa je sva nasmijana krenula koračati prema finalisticama koje su stajale na prednjem dijelu pozornice. Voditelj je shvatio da se dogodila pogreška, a onda je Herreri srušio snove.  

'Oprostite, najavio sam Miss Paragvaja', rekao je voditelj, a Herrera se posramljeno vratila natrag ka nefinalisticama, dok je prava finalistica, Cecilia Romero, krenula naprijed. 

Unatoč tome što je bila velika buka u dvorani, mnogi pratitelji nisu mogli razumijeti kako je Isamar umjesto Paragvaj čula Panama.

Miss
Foto: YouTube

'Ne volim se rugati tuđoj nesreći, ovo je bio tužan i ponižavajuće neugodan trenutak za tebe. Šaljem ti puse i veliki zagrljaj', pisali su joj i dodali da se nadaju da joj to neće biti velika trauma već da će se ovome smijati za nekoliko godina. Miss Paname oglasila se nakon tog vrlo neugodnog trenutka na izboru za Miss. 

'Takve se stvari događaju. Bila je to pogreška i ovo je natjecanje. Moraš znati izgubiti i prepoznati trijumf drugih', rekla je. Titulu Miss Grand International 2025. odnijela je Emma Tiglao s Filipina.