Jedan od omiljenih domaćih pjevača, Tony Cetinski (56) izgradio je uspješnu karijeru, a na sceni je prisutan više od tri desetljeća. Privatan život nastoji zadržati za sebe, ali poznato je da iz prvog braka s Dubrovkinjom Antonelom Butigan ima sina Christiana.
Upoznao ju je 1994. na izboru za Miss Dubrovačko-neretvanske županije gdje se ona natjecala, a Tony pjevao. Ljubav je brzo planula, vjenčali su se godinu dana kasnije, ali brak nije dugo potrajao.
Christian ima 27 godina, a više od desetljeća živi u Njemačkoj. O njemu se ne zna puno, osim da je 2021. sa suprugom Ninom, koja je Njemica, dobio kćer Elenu. Tada je o prinovi za Story progovorio novopečen djed Tony.
'Sretan sam i siguran da će Christian biti divan otac. Puno je zreliji nego što sam ja bio u tim godinama. Odlično mu ide fakultet, supruga mu je super', rekao nam je tada Tony o svom sinu, koji je postao otac s 23 godine.
Na društvenoj mreži LinkedIn stoji da je Christian zaposlen kao inženjer računarstva u kompaniji ibb house of engineering GmbH u Petersbergu, a prije godinu dana pohvalio se i velikim uspjehom.
'Današnji dan označava kraj obogaćujućeg poglavlja i početak novog uzbudljivog putovanja. Noseći ovu diplomu, podsjećam se na kolektivni napor koji ona predstavlja - zajedničke kasne noći, grupni projekti, uzajamnu podršku i prijateljstva koja su se usput izgradila. Ovo nije samo moje postignuće, već i dokaz nevjerojatne zajednice koja je bila dio ovog putovanja. Dok kročimo naprijed u profesionalni svijet, sa sobom ne nosimo samo diplomu, već i neprocjenjive lekcije i iskustva. Ovo je budućnost puna obećanja i potencijala', napisao je. Objavio je i fotografiju na kojoj pozira s diplomom, a neosporno je koliko nalikuje svom ocu Tonyju.
Inače, pjevač je u drugom braku s Ivanom Nobilo dobio kćer Piju koja danas ima 16 godina. U bračnu luku treći je put uplovio u siječnju 2014. godine u Las Vegasu, i to s Vinkovčankom Dubravkom Dujak s kojom je napokon pronašao ljubavnu sreću.