Gospodin Savršeni Šime Elez vratio se s motorističke avanture Balkan Rally. U Split je stigao s medaljom i plaketom za najboljih 10 vozača.
‘Još uvijek kao da nisam svjestan zadnjih desetak dana, prava zbrka u glavi i pravi miks emocija. Svakako se radi o genijalnom iskustvu. Obuzimaju me sreća, zadovoljstvo i ponos. Ne samo da sam sretan da sam se vratio živ i zdrav nego sam podjednako sretan da nitko iz ekipe nije imao većih problema. Ne mogu ni sam vjerovati da sam uspio’, rekao je za Dalmaciju Danas.
A evo što mu je bio najtežio dio putovanja.
‘Bio je to prvi dan i jak pljusak koji nas je zahvatio u Crnoj Gori. To mi je bilo prvi put da sam doživio takve uvjete, na motoru pri većoj brzini. U tom trenutku još nisam imao koordinirane ruke i noge i bilo mi je jako teško. Tada sam imao svakakve scenarije u glavi. Mislim da je poslije bilo i zahtjevnijih trenutaka, ali su lakše prolazili’, otkrio je.
Na pitanje je li Maja Šuput bila zabrinuta za vrijeme trajanja rallyja, Šime se samo nasmijao. Podsjetimo, fatalni Splićanin glumio je u vrućem spotu za Majinu pjesmu 'Nisam ja za male stvari', a nedugo nakon toga snimljeni su u strastvenim trenucima na jahti.
Također, ovog ljeta su snimljeni na njenim nastupima, na ručku u korčulanskom restoranu i tijekom šetnji. Ipak, oboje mudro šute o svom odnosu.