Mirna Berend, vraća se na scenu nakon godina izbivanja. Nekadašnja tv voditeljica vodit će Festival dalmatinske šansone u Šibeniku krajem kolovoza.
Kolega će joj biti Branko Uvodić i to druge natjecateljske večeri 23. kolovoza, dok će prvu revijalnu večer preuzeti glumac Joško Ševo.
Podsjetimo, Mirnu javnost pamti kao jednu od najprepoznatljivijih lica s HRT-a. Nekadašnja tv voditeljica danas ima vlastitu liniju šešira i nakita, a u skorije vrijeme pokrenula je i kolekciju kozmetičkih preparata 'Anđeoska', o čemu je svojedobno pričala i za Story.
'Prvenstveno bih htjela naglasiti kako se sve više vraćamo našim bakama i prirodnim receptima, posebno zbog štetnosti okruženja i sastojaka kozmetike', rekla je te dodala kako je, kad nije mogla pronaći ono što odgovara njenoj koži, odlučila kreirati kreme koje će pomoći svakome tko se bori s problematičnom kožom.
Mirnu danas rijetko vidimo, no svako toliko na Instagramu podijeli određene trenutke iz privatnog života. Tako je bilo i prošlog ljeta kada se prisjetila nekih od svojih najdražih ljudi koji, nažalost, više nisu s njom.
'Moja divna baka Deodata, Ivo Robić i moja kopča frizerska nakon zamrzavanja s lakom za kosu prije predivnog koncerta u Rijeci. I u lijevom kutu moj voljeni Kemal Mujićić i haljina koju su vrijedne ruke vukovarskih žena nakon rata stotinama sati vezle za mene zlatovezom. Ukradena je u jednoj od tri pljački moga stana zajedno s svim uspomenama mog života (jedino sam za njom žalila zbog vašeg truda i ljubavi). Šta sve u jednu sliku stane, svi ste preselili s ove razine i ostavili me bez vaše mudrosti, ostajem samo ja kao svjedok ovog trenutka....', napisala je Mirna tada.