'Na odmoru smo s djecom i godišnjicu ćemo provesti svi zajedno. Lijepa je to brojka, deset godina! Bit ćemo s curama, ali sigurno ćemo nazdraviti uz čašu vina, a bit će i neko iznenađenje s moje strane. To uvijek mora biti', ekskluzivno za Story otkrio je Ivan Rakitić.
Slavni i trofejni nogometaš sa svojom voljenom suprugom Raquel Mauri danas, 20. lipnja, slavi desetu godišnjicu otkad su u katedrali u Sevilli izmijenili bračne zavjete i priredili raskošno vjenčanje, dvije godine nakon što su si pred matičarom obećali vječnu ljubav.
Par svoj poseban dan slavi u Italiji, a nekoliko razglednica obiteljskog uživanja na društvenim mrežama podijelila je Španjolka. S kćerima Altheom i Adarom uživaju u Rimu, a neizostavni su bili posjeti važnim znamenitostima poput Fontane di Trevi i najvećeg antičkog amfiteatra Koloseuma.
I tijekom ovog odmora par je pokazao kako su zaljubljeni kao prvoga dana, a to je nogometaš Hajduka opisao i prošle godine u intervjuu za časopis Story.
'I nakon 14 zajedničkih godina romantični smo, i dalje puno vremena provodimo zajedno. Sve je kao i prvog dana kad sam je upoznao. Kad god je vidim s tim osmijehom i sjajem u očima, ponovno se zaljubim i ona mi je doslovno sve na svijetu. Doista mislim da smo rođeni jedno za drugo i to se osjeti od prvog susreta', rekao je bivši reprezentativac.