Vojvotkinja od Sussexa, Meghan Markle, već pet godina s princem Harryjem živi u Sjedinjenim Američkim Državama. Ondje uživaju u slobodi koju su i htjeli zajedno s njihovo dvoje djece, sinom Archiejem (6) i kćeri Lilibet Dianom, koja će za nekoliko dana proslaviti 4. rođendan.

princ Harry i Meghan Markle
Foto: BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

Ovih je dana Meghan u podcastu 'Confessions of a Female Founder' progovorila o tome kako se oduvijek htjela ostvariti kao majka. 

'Imala sam svoju viziju... i ništa nije bilo onako kako sam ja to zamislila', rekla je. Vjerovala je da će ona biti jedna od onih majki koja će i govore držati dok će djeca sjediti na njoj. Svjesna je da su im se u životu dogodile brojne promjene tijekom prve i druge trudnoće

Princ George, Meghan Markle, Archie
Foto: James Whatling / MEGA / The Mega Agency / Profimedia

Meghan je prvo dijete, sina Archieja, rodila u svibnju 2019., dok su ona i Harry živjeli u Engleskoj i bili članovi britanske kraljevske obitelji. Iduće godine su se preselili u Ameriku, tako da je u lipnju 2021., kada je rodila drugo dijete, par već živio drukčijim načinom života, podalje od Harryjeve obitelji. Ne nužno lošijim, jer su živjeli mirno i slobodno u Montecitu u Kaliforniji, u vili vrijednoj 14 milijuna dolara.

Meghan Markle i princ Harry s djecom
Foto: NETFLIX

Iako je vojvotkinja isprva djecu držala podalje od svjetla reflektora, u zadnjih nekoliko mjeseci ih često možemo vidjeti na njezinom profilu na društvenim mrežama. Najčešće im ne pokaže lica već ih uslika s leđa. 

Princ Harry i Meghan Markle
Foto: NEIL HALL / UPI / Profimedia

Harry i Meghan ovih su dana proslavili 7. godišnjicu braka i podijelili su dosad neviđene fotografije zaljubljenog para. 

Princ Harry i Meghan Markle slave 7. godišnjicu braka Foto: BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia, Instagram