Pjevač Mile Kekin i njegova supruga Ivana pojavili su se u zagrebačkom kazalištu Gavella na premijeri predstave Edmonda Rostanda ‘Cyrano de Bergerac’ u režiji Aleksandra Popovskog. Supružnici su bili dobro raspoloženi, a društvo im je pravo Mrle iz Leta 3.

Ivana i Mile Kekin
Foto: Luka Antunac/PIXSELL

Ovo je njihov prvi javni izlazak nakon što je Mile prošli tjedan bio uhićen zbog sumnje na malverzacije s nekretninama u Istri. Ubrzo je pušten na slobodu, a onda se oglasio na Instagramu.

'Petkom me žena obično šalje na plac, a ja se ponekad izvučem, kao - ne stižem. Danas sam imao dobro opravdanje. Jutros su mi četri službena lica ušla u stan i odvela me u pritvor. Strpali su me u maricu, skinuli mi vezice, strpali me u ćeliju. Ja i dalje ne znam što sam skrivio. Dosad sam samo čitao o tome, a sada o tome mogu i pisati pjesme. Keep on rocking in a free world. Vidimo se sutra na koncertu', napisao je u opis fotografije tenisica na kojima nedostaju vezice.

Njegova najveća podrška je supruga Ivana Kekin, doktorica znanosti i psihijatrica te saborska zastupnica. U braku su od 2007., a imaju sina Vitu i kćer Mišu.