Pjevačica Meri Cetinić progovorila je o pokojnoj kćeriIvani, koja je preminula 2021. nakon borbe s opakom bolešću.
'Ja i Ivana smo bile naš svijet, obitelj. Ona je bila prekrasna jedna talentirana osoba u svim poljima, i glazba i pisanje i poezija, tako da smo bile bliske strašno. Baš bliske i voljele smo se strašno, ali eto i sad kad je to prekinuto na ovaj način, što ću, moram živjeti dalje, ali ta uspomena je prejaka', rekla je za IN magazin.
'Ipak je ona bila najveća i najdraža osoba u mom životu i možda i jedina koja me totalno poznavala, jer ja nikad nisam puno imala nešto prijatelja, prijateljica... Nego samo ovaj posao, ovaj moj način i skladanje i sve je tražilo puno i samoće i vremena i posvećenosti, tako da sam ja nekako živjela neki samotni život, a Ivana je uvijek bila uz mene. Kako je bila strašno inteligentna, ona je sve to kužila, mene u srž, i kažem, ona je sigurno jedna od rijetkih, ako ne jedina osoba, koja stvarno mene poznavala onako sto posto kakva jesam', dodala je.
Također, otkrila je kako danas izgledaju njezini dani na Korčuli.
'Pa dobro je, sad nekako sam se oporavila. Živim, taj mir sam nekako ponovo stekla koliko sam mogla. Ljudi su divni, to su moji dolje domaći, Blaćani, Blajke, divni ljudi. Za život u ovim mojim godinama i nakon svega pređenoga mislim da je savršeno mjesto', zaključila je.