Hrvatska glumica i kazališna redateljica Senka Bulić (60), ujedno i intendantica varaždinskog HNK, a od ove godine i redateljica drame Dubrovačkih ljetnih igara, veliko zanimanje javnosti izaziva i svojim ljubavnim životom.
Senka je od 2014. godine u sretnoj vezi s 18 godina mlađim bubnjarom Damirom Josipovićem, no rijetko se pojavljuju zajedno u javnosti. Ipak snimljeni su nedavno u Zagrebačkom kazalištu mladih gdje je održana premijera predstave 'Mala povijest nejednakosti'.
Senka i Damir u vezi su 10 godina, a za IN magazin je ona svojevremeno izjavila da ne osjeti razliku u godinama.
'Ja uvijek mislim da je on stariji od mene, ja sam kao neko dijete o kojem se on brine jer ja stalno nešto radim, non-stop sam u umjetnosti, a on je dosta racionalan iako je muzičar. On je nekako puno organiziraniji od mene, on je baš zreo čovjek, pa zapravo ne osjećam nikakvu razliku u godinama', izjavila je Bulić.