Strani portali bruje da se Amal i George Clooney razvode. Kako pišu, slavni par je u fazi 'probnog rastanka', a sve zbog problema koji im se pokazao kao nepremostiv.
Slavni glumac George Clooney (63) oženio je prije više od deset godina oženio je 17 godina mlađu odvjetnicu Amal Clooney, a prije sedam godina s njom je dobio blizance Ellu i Alexandera. S obzirom na to da su oboje jako svestrani, njihove obveze stvorile su distancu među njima, tvrde izvori.
Razdor je nastao nakon što je George Clooney odlučio napraviti brodvejsku adaptaciju svog filma 'Laku noć i sretno', piše RadarOnline. Fotografi su čak snimili kako se George ponaša prema supruzi kad misli da ih nitko ne gleda.
'Koliko god Amal bila ponosna na to što on slijedi svoj brodvejski san, nije joj bilo lako biti tako dugo razdvojena od njega, a oni su se zbog toga udaljavali. Navikla je da ga nema danima, tako da je ovo definitivno test za njihovu vezu', tvrdi insajder.
'Ona zna da prihvaćanje posla u Oxfordu stavlja pečat na njene planove da nastavi odgajati djecu u Ujedinjenom Kraljevstvu, ali to može imati svoju cijenu', dodao je izvor.
Posljednji put su Clooneyjevi viđeni zajedno prošlog mjeseca u New Yorku, gdje je ona pak ovih dana bez Georgea uživala na večeri s prijateljima.
I ranije se spekuliralo o njihovom razvodu. Izvor je rekao i da odvjetnica podržava debi svog supruga na Broadwayu, no ne bezuvjetno. Dok je Clooney često u New Yorku, Amal je s djecom u Engleskoj.
'Lako je kritizirati Amal što nije s Georgeom u New Yorku, ali uvijek su im djeca bila na prvom mjestu i tako funkcionira njihova rutina u Oxfordshireu', ističe izvor.
'Amal već neko vrijeme ohrabruje Georgea da se pokuša povući iz Hollywooda. Dovoljno je pametna da se slaže s ljudima, ali nikada se tamo nije osjećala ugodno i nije se uklopila', napominje insajder.
Oduvijek je imala veliki utjecaj na svog supruga da isproba nove stvari, od politike do pisanja, a sada i kazališta, a Clooney jako cijeni njezinu podršku njegovim profesionalnim nastojanjima. No sada bi njihov brak zbog toga mogao doći svom kraju.