U emisiji ‘Dobro jutro, Hrvatska’ meteorologinja Katarina Katušić iznenadila je voditelje Doris Pinčić Guberović i Davora Meštrovića kad je u studio ušetala u jarko žutom sakou.
‘Ti si došla kao sunce u studio’, rekla joj je Doris, na što je Katarina odgovorila da je ‘odjevena u skladu s vremenom’.
‘Minusi će se zadržati idućih dana, ali zadržat će se i sunce’, naglasila je Katarina, a voditelji su se potom osvrnuli na činjenicu da nas zapravo čekaju veliki minusi, unatoč suncu.
‘Pa to je zapravo nekad i bilo normalno za ovo doba godine, a to smo se sad počeli čuditi jer je kontinuirano pretoplo, a zapravo bi to tako i trebalo biti’, rekla je Doris.
‘Trebalo bi biti, ali ne zapravo u ovo doba godine’, ispravila ju je meteorologinja i dodatno pojasnila: ‘Prosjek (op.a. hladnoće) je nešto viši, čak i u unutrašnjosti i ne bi se trebali zimi čuditi takvim temperaturama, ali s obzirom da više nisu učestale, trebamo prilagoditi svoje odijevanje’.
Inače, Katarina Katušić se u srpnju prošle godine premijerno pojavila na televiziji, u emisiji ‘Dobro jutro Hrvatska’.