Pobjednik zadnje sezone showa 'The Voice Hrvatska', 19-godišnji Martin Kosovec, nedavno je predstavio novi imidž. Kosu je ošišao na takozvanu vojničku frizuru, a na promjenu se odlučio jer nije imao drugog izbora.
'Htio sam popraviti šiške s mašinicom, ali sam se popiknuo na rub vešmašine i zarezao si crnu rupu nasred glave. Onda sam se, logično, morao osakatiti do kraja pa je došlo do promjene imidža. Osobno se ne mogu pogledati u ogledalo, ali ljudi mi kažu da mi dobro stoji', otkrio je Martin za 24 sata, a njegov novi imidž pogledajte OVDJE.
Podsjetimo, Martin je pobijedio 'The Voiceu' prošle godine, dok je još bio učenik četvrtog razreda srednje škole. Natjecanje počeo u timu Dine Jelusića, a potom ga je u svoj tim preuzela Vanna kad mu je zaprijetilo ispadanje iz showa. Martin je ranije za Story rekao da mu nije žao što se sve tako odigralo.
'Bez obzira na to što sam u timu Vanna ja se uz to što se družim s Vanninim timom i dalje se družim s Dinom i njegovim timom i naši odnosi nisu nimalo zahladnjeli, naprotiv, još više smo se zbližili', rekao nam je.
'Vanna je izrazito brižna osoba i jako joj je stalo do svih nas, ima čak tu nekakvu majčinsku energiju prema nama. Također njezin tim je izrazito profesionalan i iskusan', opisao je svoju mentoricu i njen tim.
Nakon pobjede u showu, Martin je nastavio graditi glazbenu karijeru. Prvi singl 'Maštarija' predstavio je na prošlogodišnjoj Dori, ali ne u natjecateljskom nego u revijalnom programu. Otada je izbacio i pjesme 'Posadi stablo', 'Pružimo ruke' i 'Stigma'.