Kralj Charles je razočaran princem Harryjem nakon što je odbio njegovu ponudu da boravi u palači tijekom predstojećeg posjeta Velikoj Britaniji.
Princeza od Walesa, Kate Miiddleton, jako cijeni svog svekra, pa se odlučila suptilno osvetiti Harryju za bol koju je nanio kraljevskoj obitelji.
Nakon što je on navodno odbio očevu 'maslinovu grančicu', Kate je javno podržala Harryjevu bivšu djevojku i to preko svoje i Williamove kćeri.
Devetogodišnja Charlotte je tijekom nedavnog kraljevskog događaja nosila ogrlicu vrijednu 1500 funti koju je dizajnirala Harryjeva bivša djevojka Chelsy Davy.
Britanki mediji navode kako je Kate ovu ogrlicu poklonila kćeri prošle godine za Božić.
Harry i Chelsy prekinuli su 2011. godine, ali su ostali u dobrim odnosima, a ona je prisustvovala i njegovom vjenčanju s Meghan Markle 2018. godine.
Usprkos raskidu, Chelsy je ostala u dobrim odnosima sa kraljevskom obitelji, naročito s princezom Kate, s kojom je često išla na polo utakmice dok je još bila u vezi s Harryjem, piše Glossy.