Maja Šuput ovih dana uživa u obiteljskom odmoru u Australiji. Na svom Instagram profilu ranije je otkrila da let do destinacije traje 19 sati te zatražila od pratitelje da pogode gdje se uputila. Kasnije je objavila fotografiju iz prelijepe hotelske sobe s pogledom na Sydneysku operu.

Kao obično, pratitelje je zanimalo kako se zabavlja njezin sinčić Bloom, koji je poznat kao veliki ljubitelj putovanja. Pjevačica je sada otkrila da dječak uživa u različitim aktivnostima, pa podijelila snimke na kojima skače po golemim napuhancima u jednoj dječjoj igraonici.

'Munja je našao raj', napisala je ispod prve snimke, a zatim se na sljedećoj našalila: 'HEP na aparatima kad vidi ovu energiju'.

Tročlana obitelj uživala je u razgledavanju velikog grada. Posjetili su opernu kuću, a pjevačica je to iskustvo opisala kao nešto što 'za života svatko od nas treba vidjeti'.

Bloom
Foto: Instagram

Blooma je posebno oduševio impozantni lunapark gdje je jednu stvar isprobao po prvi puta. 'Prva šećerna vata u životu', napisala je Maja.

Kako se obitelj provodi u Australiji pogledajte u galeriji:

Maja Šuput i Bloom Tatarinov u Australiji Foto: Instagram