Srpski pjevač, Darko Lazić, i dalje nije potpisao papire za razvod od pjevačice i televizijske voditeljice Ane Sević, a kako prenosi srpski Kurir, još uvijek zakoniti bračni par promijenio je dosadašnjeg odvjetnika. Iako su prvo govorili kako će se sve sami dogovoriti, sada će ipak na sudu dijeliti imovinu i skrbništvo nad kćeri Lorenom.

Nakon više od godine kako nisu zajedno, Lazić i dalje nije potpisao papire za razvod braka, a potom je doživio prometnu nesreću od koje se i dalje oporavlja. 'Ne bih želio ulaziti u detalje, to su neke privatne stvari. Nema nikakvih problema, sve ide svojim tokom. Ne znam sigurno kada ću se razvesti. Čim se oporavim', rekao je Lazić za Kurir.

'Andrija Marković je moj odvjetnik oduvijek, a Darku je pomogao u nekim njegovim problematičnim situacijama. Ja sam se samo prebacila kod drugog odvjetnika i to je to. Andrija je moj ujak i nisam ga htjela miješati u privatne stvari. Darko i ja smo postigli sporazum, ja sam tražila razvod braka. On se godinu dana nije pojavio da to potpiše', rekla je Ana za spomenuti portal.

Podsjećamo, još uvijek zakoniti bračni par, u siječnju prošle godine obavijestili u javnost da se razvode i još tada sklopili sporazum o razvodu. Međutim, pjevač još uvijek nije potpisao papire za razvod iako oboje imaju partnere s kojima planiraju zajednički život.