Voditeljica Uršula Tolj trenutačno uživa na odmoru u Španjolskoj, a svoje obožavatelje oduševila je fotografijama na kojima pozira na plaži, ali i pored bazena na krovu.
'More je uvijek bolje od bazena, ali ima nešto u tim bazenima na krovovima. Ovo mi je drugi takav, nakon Ljubljane. More je predivno i nije hladno, slične temperature kao kod nas trenutačno', poručila je.
Za uživanje na plaži odabrala je plavi kupaći kostim otkrio je njezine istrenirane trbušnjake i vitku liniju, a svi se pitaju čemu duguje zavidnu liniju u 51. godini.
Inače, voditeljica je nedavno otvorila dušu o negativnim komentarima koje je dobivala na račun odijevanja. Nakon završetka emisije 'Zvijezde Pjevaju', Uršula je u razgovoru s Duškom Čurlićem i Nenadom Korkutom otkrila je koji komentari je najviše pogađaju.
'Na takve komentare se uopće ne obazirem, nisam se nikad obazirala ni na ljude koji imaju savjet za moje odijevanje i da trebam pokriti ruke, noge i tako dalje. To me nikad nije pogađalo, ali kada mi netko takne u poštenje i integritet, radim li ja i svi ovdje u 'Zvijezde pjevaju' pošteno, to me takne jer ne mogu vjerovati da se tako olako tako gadne stvari mogu izreći', ispričala je Uršula.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.