Vojvotkinja od Sussexa, Meghan Markle ponovno je privukla pozornost javnosti kada se, prilikom posljednjeg pojavljivanja s princem Harryjem u sklopu turneje po Australiji Fidžiju, Tongi i Novom Zelandu, družila s obožavateljima. Naime, Meghan je za tu prigodu odjenula tamnoplavu prugastu haljinu s naborima s potpisom Givenchy, a svi okupljeni nisu mogli prestati gledati u njezinu stražnjicu uvjereni kako joj se naziru gaćice.

Ipak, stilist Lucas Armitage tvrdi kako je samo riječ o optičkoj iluziji. 'Neke tkanine s pletenim uzorkom mogu imati odbljesak kad se snimaju. Zbog toga se čini da je suknja prozirna', tvrdi.

Iako Meghan najčešće oduševljava modnim odabirima, ovo nije prvi gaf koji je učinila. Prije otprilike tjedan dana nestašnoj se vojvotkinji dogodio propust, pa je zaboravila skinuti etiketu s cijenom s crvene haljine koju je nosila tijekom posjeta Fidžiju.