Video navodnog kulturno umjetničkog društva Vuk Karadžić iz Hrvatske koji pjesmom slave pokojnog predsjednika Tuđmana zapalio je regiju, a evidentna satira izazvala je ozbiljne rasprave u javnoj sferi država regije.
'Insert koji ste imali priike vidjeti na ironičan način prikazuje sve apsurde društva u kojem živimo. 'Koja je ovo država' nije pitanje, to je uzvik koju čujemo u svakodnevnom životu, u svim sferama od odlaska u poštu, katastar, do konstantne borbe s birokracijom.' rekao je redatelj Vinko Brešan. 'Tema moje nove komedije su svi apsurdi koje svakodnevno živimo', završio je Brešan.
Kako je u intervju najavljeno, nova komedija dolazi u kina 3. siječnja, a uz Brešana kao redatelja čije je dosadašnje uspješnice Kako je počeo rat na mom otoku pogledalo više od 342.000 ljudi i Svećenikova djeca koju je pogledalo više od 158.000 ljudi. Komedija je snimana u potpunoj tajnosti i još uvijek nitko ne zna o čemu govori, a interes na društvenim mrežama je ogroman.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.