Kako bi što vjernije dočarala svoju ulogu u filmu 'Jadnici', za koju je dobila i Oscara, AnneHathaway morala je ošišati većinu svoje kose ne bi li izgledala što uvjerljivije.

Anne Hathaway
Anne Hathaway No ono što joj ide u prilog svakako je činjenica kako joj ovakva frizura itekako stoji i ističe najljepše crte njena lica, kao i ten boje alabastera. U sličnoj se situaciji našla i Charlize Theron, zgodna Južnoafrikanka koja je za ulogu u remake-u filma 'Mad Max' ošišala plavu kosu i zablistala s pixie frizurom.
Charlize Theron
Charlize Theron S obzirom na to kako su obje glumice zablistala na oskarovskom crvenom tepihu u haljinama s potpisom modnih kuća Prada i Christian Dior, moramo odlučiti kojoj glumici bolje pristaje kratka kosa. Naš odabir pada na Anne Hathaway, a vaš? Fotografije: Getty Images/Guliver